KĄ MES GAMINAME

Mūsų produktas – iš medžio betono blokelių „Durisol“ pagamintos modulinės sienos, pasižyminčios aukštomis izoliacinėmis savybėmis. Dar gamybos procese surinkus iš blokelių sieną prie jos klijuojama šilumos izoliaciją garantuojanti medžiaga. Šios medžiagos storis pasirenkamas atsižvelgiant į tai, kokią energetinę klasę turi atitikti statinys: A, A+ ar A++. Aukštus standartus atitikti nėra sudėtinga, nes išorės sienoms skirti „Durisol“ blokeliai jau savyje turi sluoksnį
kokybiškos ir geromis izoliacinėmis savybėmis pasižyminčios apšiltinimo medžiagos. Tai drauge suponuoja garantijas, kad langas pastate bus montuojamas šiltoje zonoje, išvengiama nesandarumo, šalčio tiltų, o angokraštis bus šiltas. Modulinių sienų gamyba galima iš 45 cm storio „Durisol“ blokelių. Vien iš jų pastatyta siena, be papildomos šiltinamosios medžiagos, atitiks A energetinę klasę. Tad panaudojus papildomą apšiltinimą pasiekiami aukščiausi standartai. Modulinėms sienoms būdinga šiluma ir sausumas. Jos ne tik garantuoja patikimą šilumos izoliaciją, bet ir sugeria patalpose esančią drėgmę bei sparčiai ją išgarina, nekaupdamos savyje drėgmės. Modulinių sienų gamyba iš „Durisol“ blokelių, kurie sujungiami ne skiediniu, kaip įprasta, o poliuretano klijais, užtikrina vienalytę konstrukciją, tad išvengiama bet kokių šalčio tiltų, per kuriuos prarandama šiluma. Modulinės sienos iš šių blokelių užtikrina didelę sienos šilumos akumuliaciją, kas leidžia efektyviai sumažinti išlaidas šildymui. Dar vienas modulinių sienų pranašumas – spartus montavimas. Pagamintas modulines sienas nuvežus į objektą jų montavimas ant tinkamai paruošto pamato trunka vos 1–2 dienas.

DURISOL PRODUKCIJA

Daugiau kaip prieš septyniasdešimt metų Olandijoje buvo pagaminta ir užpatentuota gamtinė statybinė medžiaga Durisol. Nuo to laiko  Durisol blokeliai  gaminami 16-koje pasaulio šalių. Vienas pagrindinių produktų, gaminamų iš Durisol medžiagos, yra statybiniai blokeliai skirti gyvenamųjų namų ir visuomeninės paskirties pastatų statybai. Pagrindinė šiuos blokelius gaminanti gamykla yra Achau mieste prie Vienos, (Austrija) nuo 1991 m. veikia Bratislavos (Slovakija) skyrius, kuris dalį produkcijos tiekia Vidurio bei Rytų Europos rinkoms.

Durisol blokeliai yra visiškai ekologiška produkcija. Jos sudėtyje yra 90% spygliuočių (eglės) medienos, 8% specialių mineralų bei 2% portlandcemento. Gamybos paruošimo  metu mediena yra specialiai suskaldoma tam skirtuose malūnuose bei džiovinama. Vėliau mediena maišoma su mineralais, kurie jai suteikia unikalias savybes, bei cementu, kuris atlieka rišiklio vaidmenį (mineralų sudėtis, proporcijos ir visa kita yra Durisol kompanijos komercinė paslaptis). Gauta masė liejama į specialias formas, kuriose formuojami įvairių tipų bei išmatavimų blokeliai. Suformuoti blokeliai kurį laiką paliekami bręsti. Sutvirtėję blokeliai leidžiami per kalibravimo liniją, kuri užtikrina, kad blokelių matmenys nenukryps nuo normų daugiau kaip 1 %. Paskutiniame gamybos etape į blokelius, skirtus lauko sienoms, dedama šilumos izoliacija (polistireno putplastis, steico vata, akmens vata).
Būtent ši unikali gamybos technologija užtikrina, kad Durisol blokeliai yra vieni ekologiškiausių bei šilčiausių statybinių medžiagų rinkoje, U =0.19 W/m²K, tokį šilumos laidumo koef. turi DSs 37,5/12 neo Durisol blokelis. Panaudojus Durisol blokelio užpildui „Pir“ įzoliaciją vietoje neoporo gauname ispudingus rodiklius U =0.14 W/m²K. Panaudojus Durisol blokelius, galime pastatyti Taupų (pasyvų) namą, papildomai apšiltinę išorines sienas tik 15 cm izoliacijos sluoksniu, taip gauname Taupiam (pasyviam) namui reikalingą šilumos laidumą U <0,11 W/m²K

Kaina DURISOL blokelių Vilniuje (DMi 20/13) perkant pilna sunkvežimi. Daugiau informacijos telefonu: KONTAKTAI

Sužinokite daugiau apie „Durisol Blokeliai” .

Blokeliai  išorinėms namų sienoms(su šilumos izoliacija)

DSs 30/12

DSs 30/12

DSs 37,5/12

Blokeliai  nešančioms namų sienoms

DMi 20/13

DMi 20/13

DMi 25/18

Blokeliai  pertvaroms

DM 15/9

DM 17/12