ICOS MODULINĖS SIENOS

Blokelių gamybos metu nenaudojamas produkto priverstinis džiovinimas, todėl nėra deginimo proceso ir į aplinką neišskiriama CO². Taip pat gamybos metu atsiradusios atliekos yra grąžinamos atgal į gamybos procesą.

ICOS sienos dėka betono užpildo akumuliuoja šilumą.

Dėl savo struktūros ICOS produkcija pasižymi labai aukštomis akustinėmis sąvybėmis, tai leidžia ICOS produktą plačiai naudoti vidaus atitvarinių sienų įrengimui mokyklose, viešbučiuose, gyvenamojoje statyboje. Atitvarinės  ICOS konstrukcijos  garso izoliacija yra nuo 52 iki 65 dB. Medžio drožlių blokeliai  plačiai naudojami garsą izoliuojančių atitvarų statyboje visame pasaulyje.

ICOS produktai daro teigiamą poveikį gyvenamojo būsto kokybei ir patalpų mikroklimatui sukurti. Sienos iš ICOS „kvėpuoja”. „Sienos kvėpavimas“  –  tai jos sugebėjimas praleisti vandens garus, o kai reikia ir juos absorbuoti ir atiduoti į vidų, taip reguliuojamas kambarių klimatas ir tuo pačiu gerinama oro kokybė. Bandymai parodė, kad ICOS siena iki 15 kartų pagerina oro kokybę (dėl vandens garų kontrolės), nei modernūs namai iš tipiškų medžiagų.

Dėl medienos skiedrų  „mineralizacijos proceso“, ICOS produktai nepūna ir nedega. Gaisro bandymo metu prie 1100 ºC , po 4 valandų siena iš ICOS neturėjo jokių struktūrinių pakitimų.

Dėl mineralizacijos procese padidinto PH ICOS sienose naudojamos  medžiagos negraužia pelės ir kiti graužikai, jos nebijo kirvarpų ir kitų kenkėjų. ICOS sienų kvėpavimas užtikrina, kad jose niekada nesusiformuos pelėsis.

ICOS sienos ilgaamžiškumas – daugiau kaip 200 metų, atlaiko 300 šaldymo-šildymo ciklų.

ICOS produkcija leidžia pastatyti įvairaus storio ir formų sienas , draugiška dizaino įvairovėms, lengvai pritaikoma kiekvienam statybos atvejui (pastatų sienos ir pertvaros, žemiau nulio – rūsių sienos ir pertvaros, perdangų sistemos, garso sienutės).

ICOS modulinės sienos gelžbetonio konstrukcijos  užtikrina stabilumą ir pastato ilgaamžiškumą.