MODULINĖS SIENOS
NAUJAS STATYBŲ LYGIS

Modulinės sienos gaminamos iš medžio drožlių- betono blokelių (DURISOL, ISOSPAN, ISOTEX), klijuojant juos poliuretano klijų pagalba. Gamybos metu prie surinktos blokelių sienos klijuojama reikiamo storio šilumos izoliacija pagal Jūsų namo energetinę klasę. Mūsų sienose išspręstas langų išnešimas į apšiltinimo sluoksnį  garantuoja šiltą angokraštį ir lango statymą šiltoje zonoje, tokiu būdu išvengiama šilumos tiltelio.Pagamintos modulinės sienos vežamos į objektą ir per 1 dieną sumontuojamos ant paruošto pamato. Kiekvienas namas yra projektuojamas 3D modeliavimo  BIM sistemoje , dėka to išvengiamos projektavimo klaidos ir apskaičiuojamos visos laikančios konstrukcijos. Užsakę  ICOS modulines sienas, Jūs gaunat gatava namo dėžutę, sutaupant savo laiką ir optimozuojant  visą statybos procesą.

ICOS MODULINIŲ SIENŲ PRIVALUMAI

Blokelių gamybos metu nenaudojamas produkto priverstinis džiovinimas, todėl nėra deginimo proceso ir į aplinką neišskiriama CO². Taip pat gamybos metu atsiradusios atliekos yra grąžinamos atgal į gamybos procesą.

ICOS sienos dėka betono užpildo akumuliuoja šilumą.

Dėl savo struktūros ICOS produkcija pasižymi labai aukštomis akustinėmis sąvybėmis, tai leidžia ICOS produktą plačiai naudoti vidaus atitvarinių sienų įrengimui mokyklose, viešbučiuose, gyvenamojoje statyboje. Atitvarinės  ICOS konstrukcijos  garso izoliacija yra nuo 52 iki 65 dB. Medžio drožlių blokeliai  plačiai naudojami garsą izoliuojančių atitvarų statyboje visame pasaulyje.

ICOS produktai daro teigiamą poveikį gyvenamojo būsto kokybei ir patalpų mikroklimatui sukurti. Sienos iš ICOS „kvėpuoja”. „Sienos kvėpavimas“  –  tai jos sugebėjimas praleisti vandens garus, o kai reikia ir juos absorbuoti ir atiduoti į vidų, taip reguliuojamas kambarių klimatas ir tuo pačiu gerinama oro kokybė. Bandymai parodė, kad ICOS siena iki 15 kartų pagerina oro kokybę (dėl vandens garų kontrolės), nei modernūs namai iš tipiškų medžiagų.

Dėl medienos skiedrų  „mineralizacijos proceso“, ICOS produktai nepūna ir nedega. Gaisro bandymo metu prie 1100 ºC , po 4 valandų siena iš ICOS neturėjo jokių struktūrinių pakitimų.

Dėl mineralizacijos procese padidinto PH ICOS sienose naudojamos  medžiagos negraužia pelės ir kiti graužikai, jos nebijo kirvarpų ir kitų kenkėjų. ICOS sienų kvėpavimas užtikrina, kad jose niekada nesusiformuos pelėsis.

ICOS sienos ilgaamžiškumas – daugiau kaip 200 metų, atlaiko 300 šaldymo-šildymo ciklų.

ICOS produkcija leidžia pastatyti įvairaus storio ir formų sienas , draugiška dizaino įvairovėms, lengvai pritaikoma kiekvienam statybos atvejui (pastatų sienos ir pertvaros, žemiau nulio – rūsių sienos ir pertvaros, perdangų sistemos, garso sienutės).

ICOS modulinės sienos gelžbetonio konstrukcijos  užtikrina stabilumą ir pastato ilgaamžiškumą.

ICOS MODULINIŲ SIENŲ SĄVYBĖS

 • Šilta ir sausa siena
  ​Modulinės sienos konstrukciją sudaro “šiltas medinis gaubtas”, kuris gerai sugeria vidaus patalpų drėgmę, taip sukuriamas puikus patalpų mikroklimatas ir komfortas.
 • Modulinė siena gaminama be šilumos tiltelių
  ​Mūsų naudojamų blokelių asortimentas leidžia pagaminti vienalytę modulinių sienų konstrukciją, kur blokeliai sujungiami poliuretano klijų pagalba.
  Modulinė siena pagaminta pagal projektą suformuojant šiltas sąramas, šiltus angokraščius langų statymui, išspręsti namo kampai, šilta perdangos zona.
 • Didelė sienos šilumos akumuliacija
  ​Unikali tuščiavidurio medžio – betono blokelio izoliacinių savybių kompozicija su integruota šilumos izoliacija ir užpilamu betonu suteikia sienai dideles akumuliacines savybes, kurios leidžia ženkliai sumažinti šildymo išlaidas, nepriklausomai nuo U koef. vertės. Nėra vidaus patalpų temperatūros svyravimų – puikus mikroklimatas.
 • Ilgaamžiškumas
  Sienų ilgaamžiškumas daugiau kaip 200 metų, atlaiko 300 šaldymo-šildymo ciklų.
 • Ir dar:
  Puikios akustinės sąvybės (tarpbutinių pertvarvarų geriausiais sprendimas). Dėl vandens garų prerleidimo patalpoje sukuriamas puikus mikroklimatas. Betono užpildas užtikrina sandarumą, stabilumą ir pastato ilgaamžiškumą
GALERIJA

Modulinės sienos: patrauklus sprendimas vertinantiems kokybę ir atsparumą.

Nusprendusieji statyti namą susiduria su plačia įvairių blokelių pasiūla –  tatybinių medžiagų sektorius tikrai turi ką pasiūlyti. Verta paminėti sparčiai išpopuliarėjusius (DURISOL, ISOSPAN, ISOTEX) statybinius betono blokelius ir iš jų montuojamas modulines sienas. Solidus teigiamų savybių spektras neleis suabejoti, jog tai – vienas ekonomiškiausių ir geriausių sprendimų Jūsų statyboms.

Kokybiškos medžiagos garantuoja geriausias statinio technines charakteristikas

Statybos specialistų simpatijas pelnę „Durisol“ blokeliai užtikrina pavydėtinas pastato sienų – tiek išorinių, tiek ir vidinių – savybes. Iš šių blokelių sumontuotos modulinės sienos pasižymi šiluma, jos puikiai sugeria patalpose esančią drėgmę, bet jos nekaupia, o išgarina į išorę. Tai suponuoja, jog patalpose drėgmės lygis mažesnis, bet pačios sienos išlieka sausos ir šiltos. Tai viena esminių savybių, kadangi ne paslaptis, jog sveikas ir komfortiškas mikroklimatas patalpose lemia gyvenimo ir darbo kokybę bei, žinoma, teigiamai veikia name gyvenančiųjų sveikatą.

Statant ICOS modulines sienas pastarieji jungiami specialiais klijais, todėl išvengiama šalčio tiltų, iki minimumo sumažinamas šilumos praradimas iš namų per sienas.

Medžio betono blokeliai turi ertmes, kurios užpildomos šilumos izoliacinėmis medžiagomis ir betonu, užtikrinant aukštas modulinės sienos akumuliacines savybes.

Modulinės sienos – puikus atsparumo lygis

Planuodami, kokias medžiagas rinktis namo sienoms, neretas kelia daug reikalavimų, pavyzdžiui, privalumu laikome, jei sienos bus šiltos, taip pat pasižymės gera garso izoliacija, norime užtikrinti maksimalų atsparumą pelėsiui, o atsparumas ugniai bei graužimas taip pat įtraukiami į norimų savybių sąrašą. Modulinės sienos iš medžio betono blokelių leis mėgautis visais šiais privalumais. Išsamiau aptarkime šių sienų atsparumą išorės ir kitam neigiamam poveikiui.

Dėl unikalaus blokelių gamybos proceso jie atsparūs puvimui ir ugniai. Pastarąsias savybes perduodami ir iš jų sumontuotai modulinei sienai garantuoja, kad modulinė siena bus negedi, atspari puviniui ir bet kokiems šių įtakos veiksnių daromiems struktūriniams pakitimams.

ICOS modulinės sienos pasižymi aukštu atsparumu temperatūrų svyravimams, šalčiui, karščiui. Sienos patvarios, ilgaamžės ir per daugybę metų neprarandančios pirminių atsparumo atmosferos poveikiui savybių.

Bijote pelėsio? Jo baimintis nereikės, jei pastatui pasirinksite modulines sienas. Taip yra dėl blokelių gamybai naudojamų medžiagų. Kaip ir natūralus medis, medžio betono blokeliai kvėpuoja, juose nesikaupia drėgmė, jie puikiai ją išgarina iš patalpų, todėl galite nesijaudinti, kad  namo sienas „papuoš“ pelėsis.

Kad ir kaip vertintume medieną, kaip statybinę medžiagą, jos neretai atsisakoma dėl kinivarpų ir kitų ją niokojančių kenkėjų. Jei norite suderinti ekologiškas statybines medžiagas ir išvengti graužikų bei kenkėjų, statyba iš medžio betono blokelių bus puikus variantas. Blokelių gamybos procese užtikrinamas atsparumas kenkėjams, todėl modulinės sienos nevilios šių niekadėjų.

Modulinės sienos – sprendimas, vertinantiems ekologijos ir spartos tandemą. Statybos iš modulinių sienų terminas yra trumpas, statybų procesui įtakos neturi vyraujantys orai, o modulinių sienų techninės charakteristikos maloniai nustebina net didžiausius skeptikus!